nosimsosovky.sk, Vaše kontaktné šošovky za najlepšie ceny priamo do domu


ČASTO POLOŽENÉ OTÁZKY

Akým zpôsobom je tovar doručený, koľko stojí poštovné a jakým způsobem mohu za své zboží zaplatit?

Odpověď: Doba doručenia je od 7 do 9 dni. V prípade torických, farebných, multifokálných a ročných šošoviek doba duručenia je min. 2 týždne. Zboží dodáváme přes kurýry PPL a poštovné činí 4 eura. Před doručením zboží budete telefonicky kontaktováni. Zaplatit za objednané zboží můžete on-line platební kartou, bankovním převodem a nebo dobírkou. V případě platby dobírkou je poštovné o 3 eura vyšší.

Počul(a) som o falzifikátoch kontaktných šošoviek, ktoré sú k dispozícii na internete. Mám veľkú obavu z týchto falzifikátov. Riskujem nákup týchto falzifikátov pri nákupe takto lacných kontaktných šošoviek?

Odpoveď: Nosimsosovky.sk predáva len originálne kontaktné šošovky! Naše ceny sú nízke, ale tieto ceny nemajú najmenší vplyv na kvalitu produktov. Nosimsosovky.sk Vám dáva dôležitú záruku pre Vaše zdravie.

Je nákup na nosimsosovky.sk dôveryhodný?

Odpoveď: Áno! Kontaktné šošovky nesú označenie EU (Európska únia), a môžu byť zakúpené z akejkoľvek krajiny EU. Central Optics Gmbh je nemecká spoločnosť, ktorá dodáva kontaktné šošovky do celej Európskej Únie. Na nosimsosovky.sk máte istotu nákupu len originálnych kontaktných šošoviek.

Som skeptický pri používaní mojej platobnej karty pri nákupe cez internet. Ako je na tom nosimsosovky.sk?

Odpoveď: Máte oprávnenú obavu týkajúcu sa bezpečnosti platby. Na nosimsosovky.sk sme použili najnovšie metódy zaisťujúce bezpečnosť platieb so súhlasom bankových orgánov. Tu nájdete viacej o zabezpečení platieb na nosimsosovky.sk. Samozrejme žiadna transakcia nie je 100% bezpečná, ale ako každé profesionálne a seriózne stránky zaoberajúce sa internetovým predajom, neustále pracujeme na zabezpečení najvyššej bezpečnosti platieb na nosimsosovky.sk.

Získam späť svoje peniaze od mojej zdravotnej poisťovne?

Odpoveď: Áno. Nosimsosovky.sk prikladá ku každej objednávke všetky dokumenty pre Vašu zdravotnú poišťovňu.

Toto je môj prvý nákup kontaktných šošoviek. Ešte nikdy som kontaktné šošovky nenosil(a). Je rozumné si kúpiť kontaktné šošovky cez internet, napríklad na nosimsosovky.sk?

Odpoveď: Nie, nie je. Kontaktné šošovky sú zdravotnícka pomôcka, ktorá musí byť prispôsobená Vášmu zraku a očiam. Niektoré vyšetrenia sú nevyhnutné pri prvej aplikácii kontaktných šošoviek, a taktiež pri výmene modelu. Len v prípade, že poznáte model, ktorý je perfektne prispôsobený Vašim očiam, budete si môcť tento model objednať cez nosimsosovky.sk. Rovnako je treba sa so svojím očným lekárom (resp. Kontaktológom) dohovoriť na pravidelných kontrolách.

Nosimsosovky.sk neponúka šošovky, ktoré potrebujem. Čo mám robiť?

Odpoveď: Stačí napísať mail na náš klientský servis, s Vašimi požiadavkami. Spravidla zoženieme väčšinu modelov behom niekoľkých dní.